Aktualności

W lutym ukazał się najnowszy numer 1/2014 dwumiesięcznika Inżynier i Fizyk Medyczny. W 2013 roku Inżynier i Fizyk Medyczny jako dwumiesięcznik.

Otrzymaliśmy od Państwa wiele pozytywnych opinii na temat czasopisma. Zapraszamy do czytania i współtworzenia naszego dwumiesięcznika. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz facebooka IFM – już niebawem atrakcyjne oferty prenumeraty!

Niezmiernie miło nam poinformować o tym, że czasopismo INŻYNIER i FIZYK MEDYCZNY zadebiutowało na targach SALMED w Poznaniu 14 Marca 2012 .

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy do tej pory wyrazili zainteresowanie nowym tytule. Mamy nadzieję, że grono odbiorców będzie się stale powiększać.

W trosce o naszych czytelników planujemy stale ulepszać czasopismo.

Pracujemy nad zwiększeniem częstości ukazywania się kolejnych numerów. Niebawem będą Państwo mogli otrzymać miesięcznik INŻYNIER i FIZYK MEDYCZNY.

Chcemy stworzyć platformę internetową służącą do:

[notelist]

  • publikacji materiałów szkoleniowych
  • zmian w normach, przepisach
  • informowania o wydarzeniach

[/notelist]

W planach mamy również stworzenie giełdy urządzeń / usług, publikacji przetargów, materiałów szkoleniowych oraz paneli dla współpracujących Towarzystw.

Jesteśmy obecni na najważniejszych imprezach branżowych, zapraszamy do współpracy z naszym wydawnictwem.

 

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij