Poszerzamy kolejne horyzonty – (nie)autoryzowany serwis Toshiba

kw 17 marca 2015 0
Poszerzamy kolejne horyzonty – (nie)autoryzowany serwis Toshiba

Medikol Systems jako pierwsza firma w Polsce przerywa monopol na serwis tomografów komputerowych marki Toshiba. Do tej pory jedyną firmą serwisującą tomografy tej marki był autoryzowany przedstawiciel Toshiba. „Know – how” zostało zdobyte w  ośrodku w  USA podczas szkolenia, w  którym udział wzięło dwóch inżynierów Medikol Systems: Paweł Kopyść i Mariusz Kołodziej. Do ich zadań należy także serwis wszystkich Tomografów GE.

Najlepsi specjaliści, dostęp do najnowszej wiedzy i możliwość sprawdzenia się w praktyce – tak w skrócie można opisać dwa tygodnie nauki przy boku profesjonalistów w USA. Inżynierowie Medikol Systems przygotowali się do kompleksowej obsługi tomografów komputerowych marki Toshiba, rozbierając je teoretycznie i praktycznie na części pierwsze. Na szkoleniu poruszono m.in. takie tematy, jak: budowa i konfiguracja aparatów, poszczególna diagnostyka i funkcje modułów, analiza najczęstszych błędów tomografów oraz sposoby ich eliminowania.

Czytaj całość: Inżynier i Fizyk Medyczny 4(1), 2015

Medikol Systems, tel. 721 773 142, mail: kontakt@medikol.eu, www.medikol.eu

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij