Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

kw 1 kwietnia 2015 0

OFZM cc

Miasto Katowice 21 maja będzie gospodarzem konferencji pt. „OgólnopolskieForum Zarządzających w Medycynie”.

Konferencja ma charakter elitarnego spotkania dedykowanego:

·         Dyrektorom szpitali oraz przychodni

·         Kadrze menadżerskiej prywatnymi centrami medycznymi

·         Menadżerowie placówek leczniczych

·         Dyrektor Techniczny podmiotu leczniczego

Podczas konferencji eksperci oraz zaproszeni praktycy, podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą w zakresie rozwiązań wspomagających zarządzanie, organizacje, finansowanie rozwoju, prawne aspekty dot. podmiotów leczniczych oraz w wielu innych kluczowych tematach dla funkcjonowania placówki medycznej. Dzięki dużej przestrzeni przed salami dla uczestników przewidzieliśmy dodatkową atrakcje, obszerną część wystawowa połączoną z poczęstunkiem, w której liderzy branży medycznej przedstawią swoje rozwiązania.

schemat

Data:
21.05.2015r.

Lokalizacja:
Katowice, Hotel Qubus Prestige

Konferencja dla grupy dedykowanej jest bezpłatna. W celu zgłoszenia zapraszamy do kontaktu, decydująca o przyjęciu zgłoszenia jest kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona do 400 osób.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do kontaktu pod nr. 506-421-646 za pośrednictwem korespondencji mailowej na adres: biuro@mcbkonferencje.pl

Serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij