XLIII Zjazd Fizyków Polskich

kw 26 sierpnia 2015 0

plakat43ZFP_na www12

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XLIII Zjeździe Fizyków Polskich, który odbędzie się w Kielcach w dniach 6-11 września 2015 roku w Centrum Kongresowym Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1.

Zjazd organizowany jest przez Oddział Kielecki PTF, który reprezentuje fizyków z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Politechniki Świętokrzyskiej.

W ramach Zjazdu, najważniejszego spotkania Fizyków Polskich, wygłoszonych będzie kilkanaście wykładów plenarnych, odbędą się sesje specjalistyczne i plakatowe obejmujące różne dziedziny fizyki. Zaprezentowana zostanie tematyka i wyniki badań fizyków polskich z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Będzie okazja do dyskusji, wymiany poglądów, promocji swoich dokonań czy nawiązania współpracy. Spotkają się zarówno doświadczeni, jak i początkujący fizycy, będzie okazja do zbliżenia środowisk naukowego i nauczycielskiego.

W trakcie Zjazdu odbędzie się Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XLIII Zjeździe Fizyków Polskich!

Do zobaczenia w Kielcach!

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij