Cyfrowe obrazowanie – jakość obrazów ma znaczenie

kw 6 czerwca 2016 0
Cyfrowe obrazowanie – jakość obrazów ma znaczenie

Radiologia jest fundamentem większości procesów diagnostycznych. Chcąc utrzymać konkurencyjność placówki służby zdrowia muszą przyjąć strategię wyboru najlepszych dostępnych rozwiązań i akceptować tylko te najkorzystniejsze dla pacjentów.

Gwarancja uzyskania obrazów o najwyższej jakości przy minimalizacji dawek promieniowania oraz podejmowanie wysiłków zmierzających do poprawy wydajności, to trzy obszary gwarantujące sukces diagnostyki obrazowej w każdym szpitalu. Decyzja o wyborze odpowiedniego systemu nie jest jednak prosta. Na rynku dostępnych jest wiele aparatów DR różnych producentów oraz inne niż MUSICA algorytmy obróbki obrazów i oczywiście w każdym przypadku zapewnienia o wyjątkowości poszczególnych rozwiązań przez ich producentów.

Pełna wersja artykułu dostępna w prenumeracie i sieci salonów Empik (półka: prasa popularno-naukowa).

Agfa HealthCare

 

 

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij