Galien Summit – łączymy biznes z nauką

kw 7 listopada 2016 0
Galien Summit – łączymy biznes z nauką

Galien Summit, ma być pomocną dłonią dla środowisk naukowych w komercjalizacji odkryć naukowych, inspiracją do tworzenia startupów, które poprawią jakość życia pacjentów, ułatwią prace lekarzom. To niezwykłe wydarzenie będzie dawać gotowe rozwiązania, będzie miejscem spotkań innowatorów z inwestorami. Galien Summit działające w duchu Prix Galien ma być wsparciem dla inicjatyw rządowych, międzynarodowych, katalizatorem innowacji nauki polskiej. Prix Galien od lat wspiera Polaków w najważniejszych wyborach, edukuje i promuje innowacyjność i pomysłowość w medycynie.

Wiemy jak wiele czasu i wysiłku potrzeba aby stworzyć innowacyjne rozwiązania. To długa droga, która nie zawsze kończy się sukcesem. Dlatego też pragniemy zaprosić do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, aby wesprzeć i ominąć potencjalne pułapki.

Wierzymy głęboko w to, że Polska Nauka może być jeszcze bardziej doceniona na świecie. I że dobry pomysł może zostać skomercjalizowany.

Promocja innowacyjności i pomysłowości to nie tylko lepszy świat dla pacjentów, ale to także wzrost gospodarczy, nowe miejsca pracy, promocja Polski.

Całość wydarzenia opiera się na Case study lub panelach dyskusyjnych. Poznaj i wysłuchaj tych, którym się udało. Daj się zainspirować.

Zarejestruj się już dziś.

Więcej informacji: http://www.galiensummit.com/

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij