Partnerzy

wihe-na-inzynier-medycznyWIHE Hospital to specjalistyczne wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym, skierowane do lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek i położnych, ratowników medycznych oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Jednocześnie jest to największa w województwie mazowieckim, międzynarodowa wystawa wyrobów i urządzeń medycznych oraz rozwiązań z zakresu telemedycyny.

W krótkim czasie targi medyczne WIHE zyskały zaufanie i uznanie Wystawców i osób odwiedzających.

Targi WIHE corocznie przyciągają grono wyspecjalizowanych uczestników, zarówno wysoką wartością merytoryczną wydarzenia (kompleksowe kongresy, konferencje, seminaria i praktyczne warsztaty), jak również różnorodnością wysokiej jakości sprzętu medycznego prezentowanego na stoiskach polskich i zagranicznych Wystawców.

W tym roku w czasie trwania wydarzenia została odbędzie się m.in. międzynarodowa konferencja „Modernizacja placówek i szpitali publicznych” z udziałem zagranicznych ekspertów, a także największa w Polsce konferencja dla kierowników aparatury medycznej „Optymalizacja kosztów eksploatacji aparatury medycznej i infrastruktury technicznej na przykładzie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach.”

Tradycyjnie już udział w targach WIHE zapowiedziało szereg firm związanych z telemedycyną i IT w medycynie. W programie merytorycznym nie zabraknie odbywającego się cyklicznie kongresu „Telemedycyna i teleopieka w zastosowaniach praktycznych” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Medycyna Polska.

Miejsce targów:

EXPO XXI WARSZAWA

ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

 

Więcej o targach i programie targów na stronie: www.wihehospital.pl

Kontakt do organizatora:

Anna Fałat

E-mail: a.falat@wihehospital.pl

Tel.: +48 22 395 66 9