III SYMPOZJUM RADIOLOGII PEDIATRYCZNEJ

kw 15 maja 2017 0
III SYMPOZJUM RADIOLOGII PEDIATRYCZNEJ

Szanowni Państwo,
w imieniu Sekcji Radiologii Pediatrycznej PLTR oraz własnym, chcemy serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III SYMPOZJUM RADIOLOGII PEDIATRYCZNEJ

które odbędzie się 26-27 maja 2017r., w hotelu Novotel Airport w Warszawie.
Komitetowi Naukowemu Sympozjum przewodniczy Pani Profesor Elżbieta Jurkiewicz.

Zaproszenie na Sympozjum kierujemy przede wszystkim do lekarzy radiologów, pediatrów, ale również do wszystkich osób zainteresowanych przygotowaną tematyką. Koncentrować będziemy się między innymi wokół zagadnień z obszarów podstawowej i nowoczesnej diagnostyki onkologicznej wieku dziecięcego, w tym trudnej diagnostyki guzów kości oraz najnowszych możliwości wykorzystania rezonansu magnetycznego i ultrasonografii – metod predysponowanych do diagnostyki pacjentów grupy pediatrycznej. Naszym celem jest, aby lekarze uczestniczący w Sympozjum, mogli znaleźć odpowiedzi na trudne pytania oraz skutecznie zastosować dyskutowane rozwiązania w swojej codziennej pracy.

Zaplanowaliśmy możliwość udziału w analizie przypadków trudnych, które będą czekały na rozwiązanie w postaci wgranych na stacjach roboczych tematów.

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij