Medikol Systems

kw 12 stycznia 2017 0

medikol-sl

Firma Medikol Systems to połączenie doświadczonych  inżynierów oraz niezależnych managerów dla  których mottem w działaniu jest traktowanie Klientów tak jak sami chcieliby być traktowani.

Ciągłe dążenie do perfekcji, zanagażowanie,  bezwględna uczciwość oraz pasja z jaką wykonujemy naszą prace są elementami wyróżniajacymi Medikol Systems na polskim rynku serwisu aparatury medycznej.

Medikol Systems pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskich Szpitali na serwis pogwarancyjny  sprzętu i aparatury medycznej najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Zespół doświadczonych inżynierów, znajnomość rynku aparatury medycznej , bezpośrednie kontakty handlowe z producentami sprzętu medycznego oraz niskie koszty własne pozwalają  oferować Państwu Nasze usługi  na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Naszą Misją jest stworzenie najbardziej konkurencyjnej firmy medycznej w Polsce.

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij