Aktualności

baner

Szanowni Państwo!

Tej jesieni (9-10 listopada), już po raz ósmy, chcielibyśmy gościć Państwa w Łodzi na konferencji dedykowanej Użytkownikom 3T systemów rezonansu magnetycznego.
Jest to znakomita okazja do wymiany doświadczeń z codziennej praktyki klinicznej, zawiązania międzyośrodkowej współpracy, jak również do zaprezentowania wyników swoich prac naukowych. Kameralny charakter konferencji oraz Grono Znakomitych Gości stwarzają doskonałą atmosferę do dyskusji nad badaniami w początkowej fazie i badaniami pilotowymi.

Jak co roku wsparcie technologiczne zapewni nam firma Philips. Dzięki temu zyskamy dostęp do stacji diagnostycznych z oprogramowaniem IntelliSpace Portal. Ponadto do naszej dyspozycji zostaną oddani najlepiej Aplikanci, którzy przybliżą możliwości oprogramowania i pomogą rozwiązać problemy, z którymi spotykamy się na co dzień.

W tym roku konferencja odbędzie się w centrum Łodzi (Hotel Double Tree, Łąkowa 29). Ci którzy znają Łódź na pewno zgodzą się ze słowami redaktorka Leszka Jażdżewskiego: „Łódź nie jest do podobania, Łódź jest do doświadczania. W Łodzi nic nie trzeba, za to wszystko można”. Wszystkich, którzy chcą poznać fenomen tego miasta serdecznie zapraszamy, bo pomimo wspaniałej oprawy konferencji, którą dla Państwa przygotowujemy, na pewno znajdziecie chwilę żeby poznać uroki Łodzi.

Michał Podgórski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego