VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Fizyki Medycznej FIZYKA DLA MEDYKA

kw 25 stycznia 2019 0

VII Ogólnopolska Konferencja Studentów Fizyki Medycznej FIZYKA DLA MEDYKA to coroczne spotkanie młodych pasjonatów nauki – studentów oraz doktorantów Fizyki Medycznej, Medycyny, Inżynierii Biomedycznej, Informatyki oraz innych, pokrewnych kierunków technicznych i medycznych. Podczas „Fizyki dla Medyka” uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać wykładów wygłaszanych przez specjalistów w szerokiej dziedzinie fizyki medycznej, ale również prezentacji dokonań studentów. Dotychczas w FIZYCE DLA MEDYKA udział wzięło niemalże 700 studentów z całej Polski. Organizatorem przedsięwzięcia jest Studenckie Koło Naukowe Fizyków Medycznych KERMA z Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie.  To wydarzenie pozwala nawiązywać znajomości wśród studentów oraz poszerzać wiedzę, między innymi na temat najnowszych osiągnięć w technikach obrazowania oraz terapii pacjentów onkologicznych. W tegorocznej edycji planowane są warsztaty takie jak: druk 3D w medycynie, sekwencjonowania DNA, mikroskopii kontrastowej i fluorescencyjnej w badaniu preparatów biologicznych, wykorzystanie kamery termowizyjnej i głowicy USG wysokich częstotliwości w medycynie i wiele innych warsztatów.

Tegoroczna konferencja będzie się odbywać w dniach 30-31 marca 2019 roku. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej http://fizykadlamedyka.agh.edu.pl/ oraz na FB Ogólnopolska Konferencja Fizyka Dla Medyka. Rejestracja na konferencje rusza już 28 stycznia. Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji.

fizyka-dla-medyka

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij