Wielkopolskie Sympozjum Onkologiczne

kw 23 lutego 2017 0

Wielkopolskie Sympozjum Onkologiczne

Poznań, 9-10 marca 2017 roku

Szanowni Państwo,

w ostatnich latach obserwujemy stały wzrost zachorowań na nowotwory złośliwe w Wielkopolsce. Wyniki leczenia naszych chorych są coraz lepsze, a czas ich przeżycia coraz dłuższy, ale wciąż pozostają one dalekie od oczekiwań. Zjawisko to związane jest ze zbyt późnym zgłaszaniem się chorych w zaawansowanym stadium choroby do leczenia onkologicznego. Postanowiliśmy poprawić tę sytuację, wdrażając cykliczne spotkania naukowe poświęcone nowotworom o różnych lokalizacjach narządowych. Będziemy starali się przybliżyć zagadnienia związane z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem koleżankom i kolegom reprezentującym różne dziedziny medycyny, szczególnie lekarzom rodzinnym. Promując naszą edukacyjną propozycję, organizujemy cyklicznie sympozja w kolejnych pięknych miastach naszego regionu.

W ubiegłych latach konferencja odbyła się w Kaliszu, Pile, Lesznie oraz Koninie. Tym razem w imieniu Komitetu Naukowego zapraszam do Poznania.

Przewodniczący Komitetów Naukowego i Organizacyjnego

prof. dr hab. n. med. Wojciech Golusiński

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie internetowej: www.wso.viamedica.pl

516x340

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij