PartnerzyPolecane

baner_euroson2018_750x100_610

Szanowni Państwo,

W imieniu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Europejskiej Federacji Towarzystw EFSUMB serdecznie zapraszamy do udziału w XXX Międzynarodowym Kongresie Ultrasonograficznym EUROSON 2018, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 6-9 września 2018 roku. W tym roku Kongres EUROSON 2018 będzie połączony z XIV Naukowym Zjazdem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. W czasie czterech dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotka się blisko 2000 lekarzy specjalistów z całego świata.

Podczas kongresu część merytoryczna poruszać będzie następującą tematykę z obszarów:  pediatrii, neonatologii, diagnostyki chorób płuc, ginekologii i położnictwa, ultrasonografii ratunkowej i interwencyjnej, neuroultrasonografii oraz urologii.

W czasie kongresu równolegle zostanie zorganizowana wystawa aparatury i sprzętu ultrasonograficznego oraz liczne warsztaty.

Szczególnie gorąco zapraszamy studentów medycyny i młodych lekarzy na warsztaty ultrasonograficzne dla początkujących i zaawansowanych.

Prócz licznych wykładów i warsztatów w programie planowane są liczne pokazy i prezentacje wszystkich zastosowań USG we współczesnej diagnostyce obrazowej, a także liczne wycieczki oraz bogaty program towarzyszący.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, iż aktualnie obowiązuje termin promocyjnej opłaty za udział w kongresie, który mija już 28 lutego.

Mamy nadzieję, że Państwa udział w kongresie będzie niezwykłą platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazją do dyskusji o najważniejszych zagadnieniach współczesnej ultrasonografii.

Zapraszamy na stronę http://www.euroson2018poznan.pl/, gdzie znajdą Państwo najbardziej aktualne informacje na temat Kongresu oraz zachęcamy do rejestracji i udziału w kongresie.

reklama_euroson_a4_610