ALTHEA POLSKA

kw 21 stycznia 2019 0

logo

ALTHEA POLSKA

Althea Group jest największym na świecie niezależnym dostawcą zintegrowanego zarządzania usługami medycznymi. Serwisuje ponad 1,4 miliona urządzeń medycznych w ponad 1700 placówkach opieki zdrowotnej w 18 krajach, w tym w Polsce. Zatrudnia ponad 2700 inżynierów, techników, administratorów i specjalistów ds. obsługi klienta. Althea to zaangażowani ludzie, którzy zarówno rozumieją wyjątkowe wymagania opieki zdrowotnej, jak i dobrze rozumieją technologię.

Althea koncentruje się na zintegrowanym zarządzaniu technologiami medycznymi, począwszy od sektora biomedycznego aż po zaawansowaną diagnostykę obrazową. Świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na wymaganiach opieki zdrowotnej takich jak: planowanie, finansowanie, uruchomienie, zarządzanie kliniczne, utrzymanie i serwis.

Althea likwiduje bariery organizacyjne, dzięki czemu placówki medyczne mogą efektywniej wykorzystywać stosowane technologie.

Specjalizujemy się w naprawie i kompleksowym serwisie pogwarancyjnym sprzętu medycznego. W szczególności są to systemy ST, MR, RTG, USG, MAMMO i ANGIO.

Współpracujemy zarówno ze szpitalami publicznymi, jak i wieloośrodkowymi jednostkami prywatnymi. Zatrudniamy wykwalifikowanych inżynierów serwisu zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Większość naszych interwencji serwisowych wykonujemy najpóżniej następnego dnia po zgłoszeniu awarii przez klienta.

Posiadamy certyfikaty ISO 13485, ISO 9001 oraz ISO 37001.

Napisz komentarz »

Zasubskrybuj nasz newsletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Dalszym korzystaniem z witryny, wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies. więcej informacji

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij